Професионален алат по аматерски цени

Погледнете го каталогот од реномираниот производител Беорол каде можете да најдете рачен алат за сечија потреба и сечиј џеб.

Дел од производите ги имаме на залиха а останатиот дел може да се порача. За цена и залиха слободно контактирајте не со наведување на шифрата.

Каталог Алат
Каталог Алат

 


Бесплатна испорака за Скопје и околината за сметки над 10.000 ден. Доплата на карго за сметки под 10.000 ден. 

5 години гаранција на градежни материјали. 30 дена сервисна гаранција на изведба од овластен монтер. 

За референци и препораки погледнете ја галеријата на успешно испорачани и квалитетно монтирани производи.